Hakkımızda

Yonca OSGB Temmuz.2014 tarihinde kurulmuş olup bu tarihten itibaren branşında deneyimli uzman, hekim ve diğer sağlık personelleri ile hizmet vermektedir. Firma ilk kurulduğunda bünyesinde 2 hekim, 3 uzman olmak ve 1 diğer sağlık personeli üzere toplam 8 personel ile yola çıkmıştır. Şu anda 4 işyeri hekimi, 8 iş güvenliği uzmanı, 2 diğer sağlık personeli, ofis yönetimi ve idari işler personeli ile toplamda 19 kişilik kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Firmanın kısa zamandaki büyüme hızı ve hizmet verdiği kurumlar artan bir ivmeyle devam etmektedir. İnşaat ve sanayi alanında kendi sektörlerinde ileri gelen isimlerle çalışmaktadır.

 

Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi yanı sıra bünyesinde bulundurduğu yangın ve yüksekte çalışma eğiticileri ile personele yangın ve yüksekte çalışma eğitimleri de verilmektedir. Ayrıca görevlerine uygun olarak teknik eğitimlerle de personel işe ve ortama en doğru şekilde hazırlanmaktadır.

 

YONCA OSGB iş sağlığı ve güvenliği alanında uzman hekim ve A, B ve C sınıfı sertifikaya sahip iş güvenliği uzmanlarının alandaki mesleki birikimlerini birleştirerek oluşturdukları hizmet niteliğini sürekli ilerlemeyi amaçlayan bir yapı olup, geçmiş tecrübelerini hizmet verdikleri işyerlerine sunar ve İSG performansını sürekli ilerletmeyi hedefler. İş sağlığı ve güvenliğinde yapılacak hizmetlerde yasal mevzuata hakim olmanın yarattığı güçle fark yaratır. Hekim ve uzmanlarımız kendi branşlarında sürekli kendilerini geliştirmeye önem verir, her özel durumlar için özgün çözümler üretir. Müşterilerine sunduğu önerilerinin uygunluğuna, yerindeliğine ve ekonomik olmasına özen gösterir. İşyeri İSG performansını arttırmak amacıyla çalışanların motivasyonlarının artırılmasına, sürecin sahiplenilmesine önem verir. Firmamız yaptığı işin hizmet verdiği işyerlerinde çalışanların sağlığı ve güvenliği için çok önemli bir iş yaptığının farkında olarak gerçek işyeri hekimliği ve iş güvenliği hizmeti vermeyi taahhüt eder.

 

MİSYONUMUZ

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İSG hizmetlerini vermek üzere yetkilendirilen firmamız müşterilerine iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yükümlülüklerinde “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesini benimseyerek rehberlik ederek işyerlerinde güvenli ve sağlıklı bir ortam hazırlamaktadır.

 

VİZYONUMUZ

İş sağlığı ve güvenliği konusunda ülkenin önde gelen firmalar arasında olmak.

 

ŞİRKETİMİZİN İLKELERİ

AKDENİZ MAHALLESİ VALİ KAZIM DİRİK CAD. GAYRET HAN NO:4 KAT:1 DAİRE :14 T: +90232 325 37 37  T: +90232 325 38 38 E: info@yoncaosgb.com.tr